Kontakt

Rektor
Elena Entrene Alge
08-534 740 32
070 568 85 95
Mail: elena.alge@soderbyfriskola.se

Expedition
Anna Hederstedt
08-534 740 30
Mail: anna.hederstedt@soderbyfriskola.se

Kurator
Susanna Rendlert
Mail: susanna.rendlert@soderbyfriskola.se

Köket
Ulrika Larsson, Husmor
08-534 740 38
Mail: ulrika.larsson@soderbyfriskola.se

 

 

 

Ekonomi
Monica Jansson
08-534 740 33
Mail: monica.jansson@soderbyfriskola.se

Skolsköterska
Camilla Jangebrink

camilla.jangebrink@soderbyfriskola.se

Vill du komma i kontakt med oss men vet inte vem du ska maila. Använd kontaktformuläret nedan så vidarebefordras ditt mail så att det kommer rätt.
Söker du någon särskild så finns all personal under fliken Arbetslagen.